Network ve Network Güvenlik Çözümleri


network4

Network ve Network Güvenlik Çözümleri

Kurumların ve işletmelerin gereksinimleri göz önüne alınarak yapılan değerlendirme sonucu belirlenen gereksinimlere uygun olarak gerekli olabilecek her türlü yerel ya da uzak alan ağ hizmetlerini alanında uzman ve deneyimli ekiplere sahip firmamızdan alabilirsiniz. Çözüm odaklı çalışma prensibine sahip olan firmamız aracılığı ile ihtiyacınız olan teknik desteği almanız mümkün olacaktır.

Network sektörü gibi sürekli bir hareketlilik ve yenilik yaşanan bir sektörde takdir edersiniz ki güncel kalmak ve var olan bilgiyi sürekli olarak yenilemek gerekliliği esastır.

Firmamız bu noktada da gerekli olan hassasiyeti göstermekte ve yeni çıkan ya da geliştirilen ürünler konusunda bilgi sahibi olmaya devam etmektedir.

Açılımı Local Area Network olan LAN konusunda işletme içine kurulacak olan ağın keşfi, kurulumu, layer çözümleri, kablo testi, ağın güvenliği vb. konularda ortaya çıkabilecek olası problemleri gidermeye yönelik olarak gerekli olabilecek bakım çalışmaları ve teknik destek hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Bunun yanı sıra özellikle en bilineni ADSL, VDSL, FİBER olarak kısaltılan WAN ağlarından uygun olanının seçimi ve kurulumu, uygun olan cihazların belirlenmesi, sistemin durumuna göre gerekli olabilecek güvenlik alt yapısının kurulumu, kablolama ürünlerinin belirlenmesi, uygulamasının planlanması ve tüm sistemin bakımı ve teknik desteğinin verilmesini sağlamaktayız. Bunları yaparken birinci önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sorunsuz çalışan bir sistemin verimi artıracağı düşüncesine sahip olmamızdır.