Kurumsal Bakım Anlaşmaları


slider3-1.jpg

Kurumsal Bakım Anlaşmaları

Günümüz Teknolojisinde bilgisayarlar işletmeler için olmazsa olmazdır, Bilgitech olarak periyodik bakımlarımız sayesinde bilgisayar kaynaklı sorunları en aza indirgeyerek çalışanlarınızın daha verimli bir şekilde iş sürekliliğini sağlamaktayız.
İşletmeler için personel maliyetleri yüksek olduğundan bakım anlaşmaları sayesinde düşük maliyet avantajı ortaya koymaktayız.
Kurumsal Bakım Anlaşması sayesinde işetmeniz için en doğru ürünleri belirleyerek gereksiz yatırım maliyetinden kurtulursunuz. Bilgisayarlarınızın ve verilerinizin yedeklenmesi ve korunması takip edilerek olası veri kayıplarınız en aza indirgeriz.
Müşterilerimize anlaşma süresi boyunca sınırsız destek hakkı vererek olası problemlerinize en kısa sürede müdahale ederek iş sürekliliğinizi sağlarız.

Kurumsal Bakım anlaşması, anlaşma süresi boyunca işletmenizdeki bilgisayar, firewall, switch vb. cihazların periyodik bakımların yapılması, arızaların giderilmesi ve sisteminizin çalışır durumda tutulmasını sağlayarak olası iş gücü ile oluşabilecek maddi kaybı önlemektir. Bu şekilde yapacağınız kurumsal bakım anlaşması (SLA) ile gönül rahatlığı ile işinize odaklanabilir ve olası teknik aksaklıklar için anında ve kesin çözüm üretebilecek bir firma desteği almış olacaksınız. Bu noktada akıllara işletmenizin ya da kurumunuzun ihtiyacı olan bu teknik desteği dışarıdan bir firmadan alıp almama sorusu gelebilir. Ancak şu husus unutulmamalıdır ki hem böyle bir hizmet için çalışanın işinin aksamasının önüne geçilebilmekte hem de alanında uzman olan profesyonellerin işi takip etmesinin rahatlığını yaşayacaksınız ve böylece de çözüm odaklı bir çalışma şekli ile veriminizi artırabileceksiniz.