Baskı ve Kopyalama Çözümleri

 

Baskı ve Kopyalama Çözümleri

Bilgitech Bilişim Teknolojileri olarak temsil ettiğimiz kaliteli markalarla işletmenize değer katan çözümler sunmaktayız.
Bilgitech, müşterilerine kullandıkları fotokopi, yazıcı ya da plotter gibi ofislerin vazgeçilmezi cihazlar için, yerinde bakım ve hizmet sözleşmesi sunmaktayız.
Düzenli periyotlarda uzman ekibimiz cihazlarınızın bakım ve kontrollerini yerinde yaparak cihazlarınızın ekonomik ömrüne olumlu katkıda bulunuruz. Değişmesi gereken parçalar ya da sarf malzemeleri ile ilgili önceden sizleri bilgilendirilir ve doğabilecek olumsuzluklar ile iş kaybını önlenmiş oluruz. Düzenli bakım sayesinde makinelerinizin kullanmış olduğu sarf malzemelerinden % 30 tasarruf etmenizi sağlarız.
Kobas ( kopya başı kiralama ) Bakım Sözleşmeleri sayesinde ihtiyacınıza uygun, maliyetli fotokopi makinesi ve yazıcılara sahip olursunuz.
Bu sayede dokümantasyon giderleri kontrol altına alır, ödeme ve bütçeleme bazında finansal rahatlık sağlar, sürpriz maliyetler ile karşılaşmazsınız. Satın alma ekipleri, sarf malzemesi satınalma, stoklama, takip ve kontrol için iş gücü ve zaman harcamak zorunda kalmaz.
Bilgi İşlem ekibinin yükü azalır.